Sohbet Ses

ÇANTA

Standlardaki indirme merkezlerinde bulunan dosyaları buraya ekleyebilir, daha sonra indir seçeneği ile bilgisayarınıza kayıt edebilirsiniz.

FİRMA ARAMA

GÖRÜŞMELERİM

Favorilerim

DAVETSayın meslektaşlarım

Her yıl yaptığımız Ulusal Kongremizi COVID-19 Pandemisi nedeniyle bu yıl “Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Sanal Kongresi” olarak  26-28 Kasım 2020 tarihinde düzenliyoruz.


Sanal Kongrede  5 salonda aktif ve canlı olarak çok sayıda meslektaşımızın  katılımıyla 3 gün boyunca KBB Okulları Kursları, Paneller, Konferanslar ve Kısa Sunumlar başlıkları altında yoğun bir bilimsel program hazırladık. Konularında deneyimli hocalarımız yanı sıra yurt dışından davetli 5 konuşmacı da  kongreye katkı sağlayacaktır.


Kongremizde bilimsel çalışmalarınızın sunulacağı sözlü bildiri ve E-poster oturumları da yine yer almaktadır. Bilimsel toplantıların vazgeçilmezi olan Sanal Stand alanlarında firma ziyaretleri ile tüm ürünleri  tanıma olanaklarını da bulacağız.


Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Yönetim Kurulu ve Ulusal Kongre Organizasyon Komitesi adına Kongreye katılım ile desteğinizi bekliyor sizleri davet etmekten büyük bir mutluluk ve onur duyuyorum.


Saygılarımla,
Kongre Başkanı 
Tayfun Kirazlı