Sohbet Ses

ÇANTA

Standlardaki indirme merkezlerinde bulunan dosyaları buraya ekleyebilir, daha sonra indir seçeneği ile bilgisayarınıza kayıt edebilirsiniz.

FİRMA ARAMA

GÖRÜŞMELERİM

Favorilerim

GENEL BİLGİLER


KONGRE MERKEZİ
Serenas Live Premium Online Kongre Platformu
URL: http://tkbbonline.serenaslive.com/

TOPLANTI TARİHLERİ
Kongre 26-27-28 Kasım 2020 tarihlerinde gerçekleştirilecektir. Toplantı detaylı bilimsel programına Bilimsel Program menüsünden ulaşabilirsiniz.

KONGRE DİLİ
Kongre dili Türkçe’dir.

KREDİLENDİRME
Kongrenin tüm oturumları ve kurslar Türk Tabipler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilecektir.

İZİNLER
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek kongre davet yazıları Kongre Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir.

KAYIT VE DANIŞMA MASALARI
Serenas Live Premium Online Kongre Platformu kayıt ve danışma masaları 26-27-28 Kasım tarihlerinde saat 08:30 – 22:30 saatleri arasında hizmet verecektir. Yetkili personele platform üzerinden chat, whatsapp ve form modülleri ile ulaşabilirsiniz.

SÖZLÜ BİLDİRİ SUNUMU
Bildiri değerlendirme kurulu tarafından belirlenecek sınırlı sayıda bildiri, düzenleme kurulu tarafından belirlenecek takvim doğrultusunda platform üzerinden online olarak sunulacaktır.

POSTER ALANI
Kongre bilimsel kurulu tarafından kabul edilen poster bildiriler kongre süresince e-poster olarak sunulacaktır. Bildiri sahipleri e-posterleri bildiri sistemi üzerinden yükleyebilecektir. Online kongre platformu üzerinde E-poster salonunda kabul edilen tüm poster bildiriler sunulacaktır.

DİJİTAL KATILIM SERTİFİKASI
Tüm katılımcılar katılım sertifikalarını 28 Kasım tarihinde Online Kongre Platformu Atrium Alanı ve Toplantı Salonları Fuayesinde yer alan Kongre Sertifika keoskundan dijital olarak alabileceklerdir.